Учителі Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Список педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів Валківського району

Огульцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області

станом на 01.12.2017 р.

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Дата народ-ження Стать Посада Квалі-фікаційна категорія, звання Освіта, навчальний заклад, спеціальність за дипломом Основний робітник чи сумісник Загальний стаж пед. роботи З якого часу працює у школі Який предмет викладає
1. Омеляненко Тетяна Михайлівна 31.03. 1960 ж директор школи, математика Вища, Старший учитель Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель математики основний 36 1985 Матема-тика
2. Пономарьова Олена Василівна 05.03. 1968 ж учитель образотворчого мистецтва, заступник директора з НВР Вища, Старший учитель Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель обр. мистецтва, худ. праці, креслення основний 30 1987 Образо-творче мистецтво, трудове навчання
3. Полежаєва Ріта Іванівна 16.02. 1971 ж учитель біології, заступник директора з виховної роботи І категорія Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди вчитель біології основний 18 2005 Біологія, хімія
4. Будюкова Віра Григорівна 16.05. 1967 ж учитель математики І категорія Повна вища ХДУ ім. О.М.Горького математик, викладач математики основний 27 1990 Матема-тика, інформа-тика
5. Котляр Раїса Павлівна 18.10. 1948 ж учитель української мови та літератури Вища, Вчитель-методист Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель української мови та літератури основний 47 1970 українська мова та література
6. Холодна Дарія Володимирівна 27.07. 1994 ж Педагог-організатор учитель укр.мови та літератури Спеціаліст Повна вища, ХГПУ ім.Г.С.Ско-вороди, учитель української мови та літератури основний 3 2014 українська мова та літературазарубіжна література
7. Москаленко Анастасія Михайлівна 04.04. 1997 ж Учитель англійської мови почат-кових класів Спеціаліст Повна загальна середня, 4 курс ХГПУ ім.Г.С.Сковороди основний 0 2017 Англійська мова
8. Маршала Олександра Анатоліївна 07.02. 1998 ж Учитель української мови та літератури Спеціаліст Повна загальна середня, 4 курс ХПУ ім.В.Н.Ка-разіна основний 0 2017 Українська мова та література іноземна мова (англійська)
9. Чечуйко Віктор Наумович 20.08. 1965 ч учитель історії Вища, Старший учитель Повна вища Полтавський держпедінститут ім.В.Г.Короленка учитель історії і суспільствознавства середньої школи основний 29 1996 історія, право-знавство
10. Сумцов Руслан Сергійович 08.05. 1998 ч учитель історії Спеціаліст Повна загальна середня, 3 курс ХГПУ ім.Г.С.Сковороди основний 0 2017 історія
11. Дораж Олена Олександрівна 30.11. 1980 ж учитель географії І категорія Повна вища ХНУ ім. Каразіна вчитель географії основний 8 2009 географія, фізична культура
12. Маршала Анатолій Єгорович 16.08. 1963 ч учитель фізики І категорія Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель мате-матики і фізики основний 31 1986 фізика, трудове навчання
13. Янковська Наталя Тимофіївна 11.06. 1958 ж учитель математики Вища, Старший учитель Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель математики основний 38 1980 матема-тика
14. Карпюк Світлана Андріївна. 29.08. 1968 ж учитель початкових класів І категорія Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель початкових класів основний 28 1989 початкові класи
15. Коноваленко Надія Олексіївна 10.08. 1960 ж учитель початкових класів І категорія Повна вища, Полтавський держпедінститут ім.В.Г.Короленка учитель початкових класів основний 36 1981 початкові класи
16. Якименко Людмила Олександрівна 10.04.1964 ж учитель початкових класів І категорія Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель української мови і літератури основний 36 1980 початкові класи
17. Власенко Надія Петрівна 25.08. 1969 ж учитель початкових класів І категорія Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель початкових класів основний 27 1993 початкові класи
18. Пшенична Світлана Василівна 28.11. 1962 ж бібліотекар Спеціаліст Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди (4 курси) незакінчена вища освіта, учитель початкових класів основний 29 1984 -
19. Лісовин Людмила Павлівна 19.09. 1960 ж учитель музики, сумісник Спеціаліст Старший учитель Середня спеціальна Харківське культосвітнє училище музичний вихователь сумісник 37 2009 музика
20. Кожеуров Микола Васильович 28.08. 1951 ч учитель Захисту Вітчизни, сумісник Вища Повна вища ХГПІ ім.Г.С.Сковороди учитель фізичної культури сумісник 36 2003 захист Вітчизни
21. Луценко Світлана Григорівна 30.06. 1972 ж Учитель англійської мови, сумісник Спеціаліст Повна вища, Харківський інститут соціального прогресу сумісник 6 2015 англійська мова
22. Андрущенко Анна Сергіївна 22.10. 1988 ж учитель української мови та літератури Спеціаліст Повна вища, ХНУ ім. Каразіна філолог, викладач української мови і літератури основний 6 2011 українська мова і література
23. Цибульник Тетяна Валеріївна 10.03. 1993 ж педагог-організатор Спеціаліст Неповна вища, Харківська гумантіратно-педагогічна академія, соціальний педагог основний 1 2016 Захист Вітчизни
Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.