Історія нашої школи

(Докладніше про історію Огульцівської ЗОШ І - ІІІ ступенів)

/Files/images/Холодний Артем.jpgАртем Холодний Нинішнє приміщення гостинно відкрило двері своїм учнями 1 вересня 1972 року. Цю дату ми зараз вважаємо днем народження нашої школи.
Знаходиться наша школа за адресою: село Огульці, вул. А.Холодного, 38.

Вулицю названо так на честь нашого земляка (сім'я якого проживала до війни неподалік нинішнього приміщення школи), військового діяча Артема Холодного, який загинув в роки Великої Вітчизняної війни.

Старші люди пам’ятають, як тулилися школярі у розкиданих по селу будиночках, що називалися школою. І тоді задумала директор школи Конотоп Н.П. (а працювала вона директором з 1963року): «Побудуємо нову, гарну школу».

KonotopNPКонотоп Надія Панасівна Молода, енергійна, жвава Надія Панасівна почала діяти. У 1971 році на вигоні, де колись, за переказами старожилів, збиралась козацька сотня, закипіла робота. І за рік виросла школа. В музеї Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зберігається ксерокопія фотографії «Розмітка фундаменту школи», на якій її майбутні школярі Лисенко Олександр, Теличко Микола та Жидков Роман тримають дерев’яні кілочки для розмітки. /Files/images/rasmetka-min.png
Сам тільки Бог знає, скільки душевної і фізичної сили, здоров’я, сліз пішло на цю справу у молодого директора. Ніби із власного серця виростала будова, вимріяна безсонними ночами. І ось суворий наказ зверху: школу відкрити 1 вересня 1972 року, провести на честь її відкриття мітинг./Files/images/митинг на честь откр. шк..jpgМітинг на честь відкриття Огульцівської школи 1 вересня 1972 рокуА школа ж пуста-пустісінька, тільки луна по коридорах йде, а надворі серпень місяць. Спасибі завідуючій районним відділом народної освіти Валентині Василівні Зюбіній, яку з теплотою згадувала Надія Панасівна, вона підтримала, допомогла, щоб меблі в школу завезли. 1 вересня 1972 року пролунав у школі перший дзвоник.
/Files/images/мал 043.jpgОгульцівська школа, відкрита 1 вересня 1972 року

Кiлькiсть переглядiв: 86

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.